Aktorët e njohur të serialit “ Çka ka shpija”, së fundmi kanë ndarë rrugët mes tyre.

Sipas burimeve të “Prives” dyshja nuk janë larguar në mënyrë paqësore nga njëri-tjetrit dhe bashkëpunimi i tyre për më shumë se një dekadë.

Gresa ka vendosur që Naserin të largoj edhe nga rrjetet e saj sociale, shkruan “Kosovarja”.

Aktorët nuk kanë bërë të ditur arsyejen për prishjen e raportit ,por një është e ditur pas vendimit të tyre, bashkë nuk do ti shohim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

DEL FOTOJA – Ky është i dashuri misterioz i Santianës? (FOTO)

Santiana është njëra prej banoreve më të komentuara të shtëpisë së Big…

Dyshohet se Gani Gërmia ka goditur me gotë Bleron

Tensionet në ‘Big Brother Vip Kosova’ nuk paskan të sosur. Thuhet se…

Anita e përqesh Shqipen: Je 32-vjeçe dhe je e virgjër, çka të themi? (VIDEO)

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj ka pasur një diskutim…

Vajza e Nystretit ‘djeg’ rrjetin veshur me fustan ‘rrjetë’ / FOTO

Enea Muqiqi është tashmë emër i njohur për publikun. Ajo është e…