Aktori kosovar Jeton Zogjani ka publikuar një pjesë të një interviste që një nga banoret e edicionit të sivjetmë të Big Brother VIP Kosova, kishte dhënë për një televizion në Beograd. Bëhet fjalë për transgjinoren Edona James, e cila ka marrë shumë vëmendje pasi është bërë pjesë e këtij formati.

Në këtë intervistë, Edona thotë se nuk dihet shqiptare dhe se i pëlqen meshkujt serbë.

Ndryshe, Edona është nga favoritet për ta fituar çmimin e madh. Ajo disa herë është shpallur e preferuara e publikut.

/GazetaSinjali/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

DEL FOTOJA – Ky është i dashuri misterioz i Santianës? (FOTO)

Santiana është njëra prej banoreve më të komentuara të shtëpisë së Big…

Dyshohet se Gani Gërmia ka goditur me gotë Bleron

Tensionet në ‘Big Brother Vip Kosova’ nuk paskan të sosur. Thuhet se…

Anita e përqesh Shqipen: Je 32-vjeçe dhe je e virgjër, çka të themi? (VIDEO)

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj ka pasur një diskutim…

Naser Rafuna dhe Gresa Pallaska ndajnë rrugët me njëri-tjetrin, cilat janë arsyejet?

Aktorët e njohur të serialit “ Çka ka shpija”, së fundmi kanë…