Hasan Murseli i njohur me emrin artistik ‘Mixha Bibë’ është mjaftë aktivë në mediat sociale.

Kur është në pyetje familja aktori ka qenë mjaftë i rezervuar, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse nuk e dini por Shpend Murseli është djali i tij, ai ka treguar përmes një foto ku ishte shprehur “Babai im”.
Andaj kjo ka renë edhe ne syrin e ndjekësve duke komentuar se “Mixha Bibë e paska djalin burrë e nuk e kemi ditur”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

DEL FOTOJA – Ky është i dashuri misterioz i Santianës? (FOTO)

Santiana është njëra prej banoreve më të komentuara të shtëpisë së Big…

Dyshohet se Gani Gërmia ka goditur me gotë Bleron

Tensionet në ‘Big Brother Vip Kosova’ nuk paskan të sosur. Thuhet se…

Anita e përqesh Shqipen: Je 32-vjeçe dhe je e virgjër, çka të themi? (VIDEO)

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj ka pasur një diskutim…

Naser Rafuna dhe Gresa Pallaska ndajnë rrugët me njëri-tjetrin, cilat janë arsyejet?

Aktorët e njohur të serialit “ Çka ka shpija”, së fundmi kanë…