Rasimi dhe bashkëshortja e tij gjermane u bën pjesë e medieve rozë pasi u bën viral në rrjete sociale.

Por historia e tyre përfundoi para disa muajsh, shkruan “Kosovarja”

E për këtë përfundim të dashurisë së tyre Rasimi po e di mirë kush është fajtori.

Ja çfarë thotë Rasimi i penduar:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

DEL FOTOJA – Ky është i dashuri misterioz i Santianës? (FOTO)

Santiana është njëra prej banoreve më të komentuara të shtëpisë së Big…

Dyshohet se Gani Gërmia ka goditur me gotë Bleron

Tensionet në ‘Big Brother Vip Kosova’ nuk paskan të sosur. Thuhet se…

Anita e përqesh Shqipen: Je 32-vjeçe dhe je e virgjër, çka të themi? (VIDEO)

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj ka pasur një diskutim…

Naser Rafuna dhe Gresa Pallaska ndajnë rrugët me njëri-tjetrin, cilat janë arsyejet?

Aktorët e njohur të serialit “ Çka ka shpija”, së fundmi kanë…